O nas

Centrum sportu amatorskiego

Centrum Sportu Amatorskiego zostało założone w 2015 r. przez piłkarzy-amatorów, którzy latami realizując swoją sportową pasję napotykali na szereg problemów: zdewastowaną płytę stadionu, przestarzały obiekt, brak zaplecza i sprzętu, budżet niewystarczający na realizację podstawowych zadań. Dzięki swojemu uporowi i determinacji stworzyliśmy nowoczesny obiekt z bogatym zapleczem cieszący się mianem  "jednej z najlepszych płyt na Dolnym Śląsku w niższych ligach, cieszący się dodatkowo fantastycznym zapleczem treningowym" (Magazyn "Piłkarskie Niższe Ligi", data emisji: 24.05.2016 roku).

Swoją pasję, dzięki zdobytej, i stale poszerzanej, wiedzy i umiejętnościom, przełożyliśmy na drogę zawodową. Nikt nie zna lepiej potrzeb sportowców amatorów, niż oni sami! Centrum Sportu Amatorskiego powstało zatem po to, aby ułatwić kolejnym amatorom stworzenie warunków, które umożliwią trenowanie na najwyższym poziomie. Bycie amatorem nie musi oznaczać godzenia się na bylejakość!

CSA jest miejscem, gdzie każdy sportowiec zrzeszony w jakimś klubie, czy też nie, uzyska niezbędną pomoc i wsparcie, za które zapłaci nie jak profesjonalista, ale jak amator!

Od ponad roku pomagamy sportowcom - amatorom, zmieniamy też oblicze prywatnych i użytkowych terenów zielonych. Skoro murawy sportowe nie są dla nas wyzwaniem, poradzimy sobie z każdym trawnikiem!

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów oferujemy także szeroką gamę produktów służących wyposażeniu obiektów sportowych. Wciąż rozwijamy także gałęzie świadczonych usług, przez co, od niedawna, wykonujemy także systemy nawodnień i drenaże.

Zaufaj ludziom z pasją, zaufaj CSA!

Referencje

Priorytetem firmy CSA jest wysoka jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie naszych klientów. Potwierdzają to referencje, które otrzymaliśmy od kontrahentów po zakończeniu prac.